BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Populiariausios vestuvių fotografų paslaugos

Nors kalbėdami apie vestuvių fotografus dažniausiai įsivaizduojame jų darbą kaip tiesiog vestuvių fotografavimą, tačiau šis pagrindinis darbas gali išsiplėtoti į daugybę papildomų paslaugų. Būtent apie tas, kurios yra populiariausios Lietuvoje, šiandien ir kalbėsime.

Priešvestuvinė fotosesija
Priešvestuvinės fotosesijos vis labiau populiarėja, nes tai tampa puikia galimybę išnaudoti vestuvių fotografą kuriant ir įvairias temines nuotraukas, kurias galima panaudoti ir paįvairinant pačią vestuvių šventę. Dažniausiai tokių fotosesijų kaina siekia apie 100 eurų.

Foto-filmų kūrimas
Foto-filmai – tai iš vestuvių šventės metu padarytų nuotraukų kuriami vadinamieji filmai, kuriuose iš eilės perteikiamos geriausios vestuvių nuotraukos, o į šį filmą dar labiau įsijausti leidžia tematiką atspindinti foninė muzika. Tokie foto-filmai vis labiau populiarėja, nes prisiminti vestuvių ceremoniją taip yra žymiai papraščiau, nei pačiam vartant šimtus padarytų nuotraukų. Tokio filmo kaina dažniausiai yra panaši į priešvestuvinės fotosesijos – taip pat apie 100 eurų.

Foto-knygų kūrimas
Šiomis dienomis fotografijos dažniausiai yra naudojamos kompiuteriais, o virtualios fotografijos tikrai nėra tokios sentimentalios kaip tos, kurias galime laikyti rankose. Būtent dėl to, vis daugiau žmonių užsisako vestuvių foto-knygas, į kurias yra sudedamos svarbiausios vestuvių šventės nuotraukos . Tokios foto-knygos, priklausomai nuo dydžio bei dizaino, dažniausiai kainuoja 100-200 eurų.

Geriausių vestuvių nuotraukų WEB galerija
Norint pasidalinti vestuvių fotografijomis su svečiais, visiems jas siųsti internetu yra tiesiog nepatogu, o išvežioti atspausdintas nuotraukų kopijas yra dar labiau varginantis darbas. Būtent dėl to, visų šių nepatogumų galima išvengti užsisakant geriausių vestuvių nuotraukų WEB galerijos kūrimą, kurioje šventės nuotraukas galės matyti visi vestuvių šventės dalyviai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą