BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ką fotografuoti laisvalaikiu?

Įvairių dalykų fotografavimas laisvalaikiu vis labiau populiarėja, nes tai yra puikus būdas atsipalaiduoti bei įdomiai praleisti laiką. Šiandien kalbėsime apie dalykus, kuriuos fotografuoti laisvalaikiu yra įdomiausia.

Augalai
Nors kiekvieną dieną praeiname pro dešimtis ar net šimtus skirtingų augalų, į juos praktiškai neatkreipiame dėmesio. Būtent užsiimant fotografija galima pagaliau skirti laiko augalų pažinimui – tai leis ne tik atrasti iki tol nepastebėtą gamtos grožį, tačiau ir sukurti unikalias fotografijas savo fotoaparatu.

Debesys
Nors nuolatos žvilgčioti į dangų bei fiksuoti praplaukiančius debesis ir gali atrodyti kvaila, tačiau pabandykite – jums tikrai patiks. Įdomių debesų formų ieškojimas bei užfiksavimas leis ne tik puikiai atsipalaiduoti, tačiau ir užfiksuoti puikių kadrų.

Žvaigždės
Išėjus naktį į lauką vien žvelgti į žvaigždes bei likti vienam su savo mintimis yra tiesiog fantastiškas jausmas. Vis dėlto, jį galima ir dar labiau pagerinti, žvaigždes fotografuojant, kas leis laikui bėgti nepastebimai. Jei norite tokį fotografijos būdą dar labiau paįvairinti, investuokite į teleskopus, kuriais galima fotografuoti – tai leis į dangaus gelmę pažvelgti dar giliau bei užfiksuoti dar įspūdingesnes fotografijas.

Gyvi padarai
Gyvų padarų stebėjimas neabejotinai yra vienas iš įdomiausių būdų praleisti laiką, kadangi kiekvienas gyvas padaras išsiskiria savitu elgesiu bei būdo savybėmis. Vis dėlto, tokią veiklą galite ir dar labiau paįvairinti paimdami į rankas fotoaparatą – tai leis ne tik stebėti, tačiau ir užfiksuoti įdomiausius įvairių vabalų ar gyvūnų gyvenimų momentus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą